Индивидуално обслужване
0700 80 006

Обяви за работа в гр. София

 Позиция Описание
Монтажник на климатична техникаПоради увеличаване обема на работа фирма ”Мега Електроникс-Ап” ООД търси да назначи квалифицирани и неквалифицирани инсталатори-монтажници на климатична техника. Заплата от 1200 до 1500 BGN (Нето) на пълен работен ден.
Изисквания към кандидатите:
- Сръчност, отговорност, дисциплинираност и лоялност;
- Опит в работа на подобна длъжност - предимство (не е задължителен);
- Умения за работа в екип;
- Желание за развитие в сферата на климатизацията;
- Образование
- Средно специално или Висше;
- шофьорска книжка
Ние предлагаме:
-Обучение;
-Пълен работен ден;
-Постоянен трудов договор;
-Добро заплащане
-Бонуси за постигнати резултати
Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Автобиография и актуална снимка. Кадитствай за позицията от тук
Помощник  инсталатор на климатици"Мега Електроникс -АП" е бързо развиваща се фирма която се занимава с продажба, монтаж и сервиз на климатична и вентилационна техника. Фирмата търси да назначи на постоянен трудов договор с целогодишна заетост помощник за монтаж на климатици,който да подпомагат работата на монтажните групи. Стартова работна запалата 1000 BGN (НЕТО) на пълен работен ден.
- минимум средно образование
- техническа грамотност
- добра комуникативност
- коректност и отговорност
- умение да работят с пробивни машини е предимство
-Обучение;
Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Автобиография и актуална снимка.
Кадитствай за позицията от тук
Сервизен техник (КИП и А, климатична и вентилационна техника)Фирма "Мега Електроникс - АП" търси да назначи Сервизен техник (Монтажник на климатична и вентилационна техника), за сервизната си база в град София.
Заплата 1500 BGN (Нето) на пълно работно време.
- Опит в работа на подобна длъжност минимум 3 години
- Техническо образувание, квалификация електроника или автоматика;
- Познаване на електронни средства и системи за контрол и управление, оптоелектронни устройства в промишлеността, схемотехника на интегрални схеми; Електронни устройства с цифрово-програмно управление;
- Да притежава знания за изследване, конструиране, производство и експлоатация на системи за електрозадвижване и за автоматично управление на машини, механизми, движещи се обекти и производствени комплекси; -
Квалификация за длъжността - е предимство
- Умения за работа в екип
- Сертификати за допълнителни квалификации - е предимство
- Шофьорска книжка Задължения:
- Проверка и диагностика на постъпилите климатични системи в сервизната база.
- Пускане на заявки за резервни части и следене на гаранционните срокове. - Отстраняване на установените повреди в срок.
- Констатация и ремонт по адреси и обекти извън сервизната база.
Предоставяне:
- Служебен автомобил
- Служебен лаптоп и телефон
- Твърда заплата + допълнително възнаграждение спрямо постигнатите резултати
- Социални придобивки
- Редовно провеждане на обучения и семинари
- Възможност за развитие в структурата на фирмата.
Call Now Button