Начало/Стани част от нашия екип/Обяви за работа в гр. София

Обяви за работа в гр. София

 Позиция  Описание
Монтажник на климатична техника Поради увеличаване обема на работа фирма ”Мега Електроникс-Ап” ООД търси да назначи квалифицирани и неквалифицирани инсталатори-монтажници на климатична техника. Заплата от 1200 до 1500 BGN (Нето) на пълен работен ден.

Изисквания към кандидатите:

– Сръчност, отговорност, дисциплинираност и лоялност;
– Опит в работа на подобна длъжност – предимство (не е задължителен);
– Умения за работа в екип;
– Желание за развитие в сферата на климатизацията;
– Образование – Средно специално или Висше;
– шофьорска книжка

Ние предлагаме:
-Обучение;
-Пълен работен ден;
-Постоянен трудов договор;
-Добро заплащане
-Бонуси за постигнати резултати

Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Автобиография и актуална снимка.

Кадитствай за позицията от тук

Помощник  инсталатор на климатици „Мега Електроникс -АП“ е бързо развиваща се фирма която се занимава с продажба, монтаж и сервиз на климатична и вентилационна техника. Фирмата търси да назначи на постоянен трудов договор с целогодишна заетост помощник за монтаж на климатици,който да подпомагат работата на монтажните групи. Стартова работна запалата 1000 BGN (НЕТО) на пълен работен ден.

– минимум средно образование
– техническа грамотност
– добра комуникативност
– коректност и отговорност
– умение да работят с пробивни машини е предимство

-Обучение;

Сервизен техник (КИП и А, климатична и вентилационна техника) Фирма „Мега Електроникс – АП“ търси да назначи Сервизен техник (Монтажник на климатична и вентилационна техника), за сервизната си база в град София. Заплата 1500 BGN (Нето) на пълно работно време.

– Опит в работа на подобна длъжност минимум 3 години
– Техническо образувание, квалификация електроника или автоматика;
– Познаване на електронни средства и системи за контрол и управление, оптоелектронни устройства в промишлеността, схемотехника на интегрални схеми; Електронни устройства с цифрово-програмно управление;
– Да притежава знания за изследване, конструиране, производство и експлоатация на системи за електрозадвижване и за автоматично управление на машини, механизми, движещи се обекти и производствени комплекси;
– Квалификация за длъжността – е предимство
– Умения за работа в екип
– Сертификати за допълнителни квалификации – е предимство
– Шофьорска книжка

Задължения:

– Проверка и диагностика на постъпилите климатични системи в сервизната база.
– Пускане на заявки за резервни части и следене на гаранционните срокове.
– Отстраняване на установените повреди в срок.
– Констатация и ремонт по адреси и обекти извън сервизната база.

Предоставяне:
– Служебен автомобил
– Служебен лаптоп и телефон
– Твърда заплата + допълнително възнаграждение спрямо постигнатите резултати
– Социални придобивки
– Редовно провеждане на обучения и семинари
– Възможност за развитие в структурата на фирмата.