Индивидуално обслужване
0700 80 006

Обяви за работа в гр. Сливен

ПозицияОписание
Монтажник на климатична и вентилационна техникаФирма „Мега Електроникс – АП“  търси да назначи Монтажник на климатична и вентилационна техника, за офисът си в град Сливен.
Заплата 1200 BGN (Бруто) на пълен работен ден.
Изисквания към кандидатите:
- Опит в работа на подобна длъжност - е предимство
- Технически познания
- Квалификация за длъжността - е предимство
- Умения за работа в екип
- Сертификати за допълнителни квалификации - е предимство
- Шофьорска книжка
Задължения:
- Монтаж (инсталиране) на климатична техника
- Ремонтни дейности по климатичната техника
- Констатация, диагностика и профилактика на климатичната техника
Фирмата предлага: обучение, допълнителни квалификационни курсове, работно облекло, работа в млад и сплотен екип. Моля, кандидатите да изпращат своите автобиографии и актуални снимки. Ще бъдат потърсени за интервю, само одобрените участници.
Кадитствай за позицията от тук
Call Now Button