Начало/Стани част от нашия екип/Обяви за работа в гр. Пловдив

Обяви за работа в гр. Пловдив

Позиция Описание
Монтажник на климатична и вентилационна техника Фирма „Мега Електроникс – АП“ търси да назначи Монтажник на климатична и вентилационна техника, за офисът си в град Пловдив. Заплата от 900 до 1300 BGN (Нето) на пълно работно време.

Изисквания към кандидатите:

– Опит в работа на подобна длъжност – е предимство
– Технически познания
– Квалификация за длъжността – е предимство
– Умения за работа в екип
– Сертификати за допълнителни квалификации – е предимство
– Шофьорска книжка

Задължения:
– Монтаж (инсталиране) на климатична техника
– Ремонтни дейности по климатичната техника
– Констатация, диагностика и профилактика на климатичната техника

Фирмата предлага: обучение, допълнителни квалификационни курсове, работно облекло, работа в млад и сплотен екип.
Моля, кандидатите да изпращат своите автобиографии и актуални снимки. Ще бъдат потърсени за интервю, само одобрените участници.

Кадитствай за позицията от тук